تاریخچه

درباره ما

_

سالن زیبایی بانو زارعی در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه ی خدمات آرایشی آغاز نمود. و پس از چندین سال فعالیت حرفه ای در زمینه خدمات، بخش آموزشی را نیز در سال ۱۳۸۸ به مجموعه خود اضافه نمود که این بخش هم اکنون در زمینه ی آموزش مراقبت و زیبایی با ارائه مدرک  فعالیت می کند.

تلاش ما بر این است که در زمینه ی برآورده کردن خواسته های شما پیش قدم باشیم.
از مهمترین اصول سالن زیبایی بانو زارعی نشان حفظ ادب و احترام و نیز انتخاب درست کارکنان در این مکان است که ما به آن تجوه فراوان کرده تا محیطی راحت و مطلوب را برای شما فراهم کنیم.

عروس سرا

درباره سالن زیبایی بانو زارعی

_
عروس سرای بانو زارعی جزو بهترین سالن های زیبایی عروس در اردبیل واقع در خیابان والی است، سالن زیبایی با مدیریت بانو زارعی با سال‌ها تجربه در زمینه های آرایشی و زیبایی همواره بهترین امکانات و خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و همین طور برای عروس خانم ها در روز عروسی با بهترین وسایل و امکانات مراحل آرایش عروس، میکاپ و آماده شدن عروس را به خوبی مدیریت کرده و بهترین روز و بهترین آرایش را برای آنها رقم می‌زند.
نمونه کارها

گالری تصاویر

_
سالن بانو زارعی نمونه کارهای بسیار زیادی دارد که می توانید آن ها را در گالری ما مشاهده کرده و نسبت به سلیقه خود، آرایش موردنظر را انتخاب کرده و زمان خود را رزرو کنید.

جذابیت

کارشناسان ما
_

تیم ما

_